101 rooms

O marce

Marka produktów 101 Rooms inspirowana jest zapachami słonecznej Prowansji!

Każda z kompozycji ma swój niepowtarzalny charakter, który zawdzięcza najwyższej jakości składnikom uprawianym w malowniczych regionach tej francuskiej prowincji. Dzięki różnorodności kompozycji, produkty 101 Rooms idealnie sprawdzą się do nadania oryginalnego zapachu między innymi w sypialni, łazience, pokoju biurowym czy pokoju dziennym. Jak mówi nazwa marki, znajdą zastosowanie w 101 pomieszczeniach!

Wybierz się z nami w olfaktoryczną podróż po kolorowych i aromatycznych polach lawendy, muskanych porannym słońcem trawiastych łąkach, lokalnych targach owoców i przypraw! Zamknij oczy i poczuj ten wspaniały zapach! Wyobraźnia i emocje bowiem pozwalają na niepowtarzalne i bezcenne podróże.

Dyfuzory 101 Rooms

ROOM DIFFUSER
100ml

Dyfuzory do wnętrz 101 Rooms zapewnią bardzo długi i intensywny zapach. Pozwolą nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter przez wiele tygodni. Idealnie sprawdzą się jako ozdoba sypialni gabinetu czy przedpokoju. Świetnie wpasuję się w eleganckie wnętrza, ale także te w stylu boho czy glamour.

Kremy melisa eco

ROOM SPRAY
300ML

Room spray 101 Rooms idealnie sprawdzą się do odświeżenia powietrza w łazience, toalecie, kuchni czy pokoju rodzinnym. W szybki sposób niwelują nieprzyjemne zapachy oraz pozostawiają subtelną i przyjemną woń. Skutecznie neutralizują między innymi zapach tytoniu czy zapach zwierząt domowych.