Licencje

NASZE MARKI

Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Europie (a pierwszą w Polsce) która zajmuje się produkcją i dystrybucją bajkowych kosmetyków na tak wielką skalę.

Pusheen

Pusheen to słodka, pulchna kotka, która kocha blogowanie, przekąski i drzemki. Po raz pierwszy pojawiła się w internecie w 2010 roku, w krótkiej serii komiksów autorstwa Claire Belton i Andrew Duff. Dziś stanowi światowej klasy viralowy fenomen, a jej udostępniane miliony razy grafiki i komiksy niosą uśmiech i radość fanom na całym świecie.

Poznaj nową linię kosmetyków i odkryj co sprawia, że Pusheen zaczyna mruczeć.

Rainbow High

Rainbow High to nowoczesna marka lalek do przebierania, która pobudza wyobraźnię i zachęca do kreatywności. Dzięki Grit, Love, Action i Moxie (G.L.A.M.) uczniowie każdej z elitarnych szkół artystycznych (Rainbow High, Pacific Coast, Shadow High itd.) łączą swoje wyjątkowe umiejętności kreatywne i współpracują, aby osiągnąć wymarzone cele.

Smerfy

Smerfy to małe niebieskie postacie, które mieszkają razem w wiosce, w domkach zrobionych z grzybów. Ich cechą szczególną jest to, że są prawie identyczne.

Wszystkie mają niebieski odcień skóry, taki sam duży nos i mały ogonek. Noszą takie same białe czapki i takie same białe spodnie. Nie trzeba dodawać, że odróżnienie ich od siebie jest prawie niemożliwe! Niektóre z nich mają jednak pewną cechę charakteru, która wyróżnia je od innych smerfów.

MattelBARBIE

Pierwsza lalka Barbie została sprzedana za jedyne 3 dolary. Stworzona przez Ruth Handler w 1958 roku zadebiutowała rok później na nowojorskich targach zabawek pod logo firmy Mattel. Nazwa Barbie jest zdrobnieniem od imienia córki Ruth Handler, Barbary.

W skład linii kosmetyków Barbie wchodzą: mgiełka do ciala, dezodorant w sprayu oraz dezodorant w szkle, pomadka do ust, żele do kąpieli wraz z szamponem, a także komplet, który jest doskonałą propozycją na prezent dla małej miłośniczki Barbie.

MattelHOT WHEELS

Od 1968 roku Hot Wheels jest marką samochodów dla dzieci oraz symbolem ekscytującej przygody motoryzacyjnej nie tylko dla najmłodszych. To globalna marka dla chłopców w każdym wieku, oferująca nie tylko zabawki, pojazdy kolekcjonerskie, ale także produkty licencjonowane.

W skład linii kosmetyków Hot Wheels wchodzą : Żele pod prysznic & szampon dla dzieci 2w1 z motywami Carbonic, Fast4, Land Cruiser oraz zestawy prezentowe : Żel 2in1 + Dezodorant.

PVMACHUPA CHUPS

Chupa Chups – hiszpańska marka lizaków stworzonych w 1958 roku przez Enrica Bernata. Początkowo nosiły nazwę „Gol”, jednak konsumentom bardziej przypadła do gustu nazwa „Chupa Chups”. Logo zaprojektował Salvador Dalí w 1969 roku.

W naszej kolekcji posiadamy ogromną ilość produktów z licencją tych kultowych lizaków. Przepięknie pachnące w niesamowicie kolorowej szafie graficznej. Mottem przewodnim naszych produktów jest „Yummy Care”!

Nickelodeon

Magia życzeń, unikalny look, przyjaźni bohaterowie i mnóstwo dobrego humoru czeka na wszystkie dzieci w nowej bajce z portfolio Nickelodeon! Pełna magicznych zaklęć zabawa z produktami kosmetycznymi BI-ES KIDS — Shimmer & Shine czy Sponge Bob to sposób na prawdziwie zaczarowaną i niezapomnianą przygodę.

Bajki kanału Nickelodeon nie tylko oczarowują dzieci magicznymi kolorami i śmiesznymi przygodami, które przeżywają ich bohaterowie, ale także, a może przede wszystkim, uczą zasad przyjaźni i współpracy w grupie, oraz pokazują, że razem można osiągnąć to, co w pojedynkę zdaje się być niemożliwe. Nasze produkty kosmetyczne to frajda dla każdego malucha.