O nas

URODA Polska 

URODA Polska Sp. z o.o. (do 2012 roku funkcjonująca pod nazwą Bi-es Polska) powstała w 1996 roku. Obecnie jesteśmy jednym z największych polskich producentów kosmetyków zapachowych. Produkujemy i dystrybuujemy wyroby kosmetyczne takie jak wody perfumowane i toaletowe, perfumy, płyny po goleniu, dezodoranty. Największą i najbardziej rozpoznawalną marką w naszym portfolio jest Bi-es.
Zapachy produkowane pod tą marką są jednymi z najpopularniejszych w swoim segmencie. Działamy dynamicznie, stale odpowiadając na pojawiające się zapotrzebowania rynkowe i śledząc najnowsze trendy branży perfumeryjnej na całym świecie. Jesteśmy laureatami wielu prestiżowych nagród branży kosmetycznej. Angażujemy się w działania prospołeczne i proekologiczne.
biuro
w centrum
warszawy
250

zatrudnionych
osób

maszyny

Najwyższa
jakość

10 mln

produktów
rocznie

Nasze osiągnięcia

2009 rok był dla nas przełomowy. Wówczas nasze portfolio poszerzyło się o znane i popularne marki do pielęgnacji twarzy i ciała, takie jak Melisa, Kwiaty Polskie, Active 90 oraz Makler.
W tym samym roku rozpoczęliśmy współpracę z licencjodawcami znanych postaci ze świata Disney’a , super bohaterów Marvela, jak również z firmą Mattel oraz Cartoon Network.

Obecnie, w sprzedaży dostępne są perfumy, wody toaletowe, żele pod prysznic 2w1 i pomadki z najpopularniejszymi postaciami z bajek takich jak Barbie, The Power Puff Girls, Hot Wheels czy Trolle i Shimmer & Shine.
Wszystkie produkty dostępne są zarówno w Polsce, jak i za granicą, w kanałach tradycyjnych oraz w sieciach – Auchan, Carrefour, Real, Makro, Tesco, Drogerie Natura, Hebe, Biedronka.

Dołacz do naszego zespołu

Aktualne oferty pracy

Make

Find Your Beauty Guide

Cosmecos is committed to cruelty-free product formulation, & testing.