Private label

Zajmujemy się kompleksowo produkcją marek własnych. Stworzymy dla Ciebie produkt, który wyróżni się na rynku jakością, designem. Dla nas nie ma ograniczeń.

1.

Określenie specyfikacji

Na bazie przeprowadzonej rozmowy przesyłane są do klienta możliwe rodzaje opakowań (butelki, nasadki, pierścienie, kartony itp.) oraz zapachy, które odpowiadają jego wymaganiom. Na tym etapie świadczona jest również usługa doradcza, opiniująca najlepsze dla marki klientów rozwiązania.

2.

Wybór surowców, opakowań i zapachów

Na tym etapie wykwalifikowana kadra grafików przygotowuje projekt opakowania zewnętrznego etykiety, lub nadruku. Spójny i dopracowany projekt kształtuje tożsamość marki i pozwala na zaistnienie w świadomości klientów. Decydując się na współprace z firmą URODA POLSKA, Klienci mają pewność, że stworzony dla nich projekt, sprawi, że na długo pozostanie on w pamięci konsumenta.

3.

Identyfikacja wizualna

Współpraca zawsze rozpoczyna się od spotkania z klientem, na którym omawiane są jego oczekiwania i wymagania względem projektu. Rozmowa ta pozwala na stworzenie jak najbardziej dopasowanej oferty, w której określana jest wielkość planowanego zamówienia, czas realizacji oraz budżety.

4.

Opracowanie prototypów

Przed produkcją całego zamówienia rekomendowane jest zamówienie prototypów, tak by Klienci mogli w rzeczywistości zobaczyć gotowy produkt i jeżeli istnieje taka potrzeba wprowadzić ewentualne poprawki.

5.

Produkcja

Po zaakceptowaniu przez Klienta prototypów, rozpoczyna się proces produkcji. Dzięki wysokim mocom produkcyjnym firma posiada możliwość zaoferowania Klientom bardzo atrakcyjne i krótkie terminy.

Dołacz do naszego zespołu

Aktualne oferty pracy